Afla totul despre imprumutcumasina.ro, cunoaste-ne mai bine

Credite cu garantie auto


Despre Noi


Dorim sa oferim clientilor nostri, servicii financiare la cel mai inalt standard, prin gestionarea prudenta si tranparenta a nevoilor clientilor nostri.

Suntem o institutie financiar nebancara (IFN), ce ofera credite cu garantii auto, infiintata in anul 2013 si autorizata de catre Banca Nationala a Romaniei, fiind inscrisa in Registrul de Evidenta sub numarul: RE-PJR-41 036424/27.05.2014.
Valoarea creditului realizat prin amanetul auto este de pana la 75% din valoarea masinii, iar comisionul este cel mai avantajos de pe piata, negociabil in functie de valoarea imprumutata.
Echipa noastra este formata din anagajati cu o vasta experienta in domeniul serviciilor financiare, cu viziuni moderne si flexibile, ce au un impact important in satisfacerea necesitatilor clientilor nostri.

Bogdan GUI

Compania noastra ofera credite cu garantii auto prin procedura de amanetare si se adreseaza tuturor clientilor posesori de autovehicol care trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
• Masina inmatriculata in Romania;
• In stare buna de functionare;
• An de fabricatie cel putin 2000;
• Taxa de mediu platita si nerecuperata este un avantaj atat la obtinerea creditului, cat si pentru valoarea totala a acestuia.

ECHIPA NOASTRA

Suntem aici pentru a sustine eforturile antreprenorilor si ale persoanelor private, sa fim recunoscuti ca un partener stabil si profitabil in servicii financiare accesibile si usoare, gandite pentru nevoile fiecarui client.
Coordonator Comercial

Coordonator Comercial

  • Reprezentant Relatii Clienti

Tel: 0740003994 Tel: 0374025111 Email: codruta.costea@imprumutcumasina.ro

Alexandra Gheorgheasa

Alexandra Gheorgheasa

  • Director Vanzari

Tel: 0740003997 Tel: 0374025111 alexandra.gheorgheasa@imprumutcumasina.ro

Iulia Draghici

Iulia Draghici

  • Reprezentant Relatii Clienti

Tel: 0740003991 Tel: 0374025111 iulia.draghici@imprumutcumasina.ro

Cristina Gui

Cristina Gui

  • Marketing Manager

Tel: 0213138528 Tel: 0374025111 office@imprumutcumasina.ro

Gozde Georgiana Ozdemir

Gozde Georgiana Ozdemir

  • Reprezentant Vanzari

Tel: 0213138528 Tel: 0374025111 office@imprumutcumasina.ro

Bogdan Gui

Bogdan Gui

  • Director Operatiuni

Tel: 0213138528 Tel: 0374025111 bogdan.gui@imprumutcumasina.ro

Alexandru Oprea

Alexandru Oprea

  • Coordonator Vanzari

Tel: 0740003995 Tel: 0374025111 alexandru.oprea@imprumutcumasina.ro

Eduard Oleinic

Eduard Oleinic

  • Coordonator Vanzari

Tel: 0754223056 Tel: 0374025111 eduard.oleinic@imprumutcumasina.ro

Liviu Alexandru

Liviu Alexandru

  • Reprezentant Vanzari

Tel: 0754223057 Tel: 0374025111 liviu.alexandru@imprumutcumasina.ro

Silviu Popescu

Silviu Popescu

  • Reprezentant Vanzari

Tel: 0754223058 Tel: 0374025111 silviu.popescu@imprumutcumasina.ro

Jean Paul Teodorescu

Jean Paul Teodorescu

  • Administrator Parc Auto

Tel: 0758061770 Tel: 0374025111 paul.teodorescu@imprumutcumasina.ro

Vieru Liviu

Vieru Liviu

  • Reprezentant Vanzari

Tel: 0754223059 Tel: 0374025111 liviu.vieru@imprumutcumasina.ro

1,890CLIENTI PANA IN PREZENT

290MASINI AFLATE IN PARC

30ZILE PERIOADA DE GRATIE

10 ANI EXPERINTA IN DOMENIU

CREDIT RAPID

Completeaza acest formular si in scurt timp echipa noastra te va contacta pentru detalii legate de creditul auto

Inmatriculat in Romania
 Da Nu

Dovada plata taxa de mediu
 Da Nu

captcha

Introduce-ti codul de mai sus

-->